Gimimo metai Nuorodos Kontaktai Adresas Veiklos kryptis Gimimo metai Aksesuarai Spynos Pašto dežutės Raktai Raktų gamyba Raktų gaminimo aparatai Graviravimas Aštrinimas Avarinis durų atidarymas Spynų statymas Raktų gamyba Raktų gamyba Raktų gamyba SILCA ABLOY Partneriai


Spynos
Raktai / Pašto dežutės / Spynos / Aksesuarai / Raktų gaminimo aparatai
MOTTURA
ABLOY
BODA
SILCA
GERAKainininkas

Čia yra aprašymas mūsų firmos raktų gamybos technikos bei visų suteikiamų paslaugų kaininikas.

Mes siūlome platų asortimentą įvairių spynų iš ivairiausių gamintojų, kurie garantuoja kokybę. Mūsų siūlomos spynos nėra pigios bet yra patikimos ir geros. Konsultuojame spynų pasirinkimo klausimais, jų ekspluatacijos ypatumais atsižvelgiant į panaudojimo sąlygas. Šiuo metu siūlome penkis variantus:

1. Spynos su europinio tipo užraktu (Vokiečių gamybos GERA, Z-ICON, italų MOTTURA, čekų gamybos FAB, italų ISEO)

2. Spynos su skandinaviško tipo užraktu (švedų ASSA, austriškos EVVA, GE-GE, norvegiškos MU)

3. ABLOY tipo spynos pagamintos Suomijoje su naujausių užraktu "DiscLock"

4. Seifinio tipo užraktai (MOTTURA, BODA, CISA)

5. Spynos valdomos magnetinės kortelės pagalba
(Kanados gamybos Solitaire 850) - idealus sprendimas firmai ar viešbučiui.
ABLOY SPYNOS


Tam kad jau projektavimo stadijoje padėti Jums rasti absoliučiai teisingus techninius sprendimus užsidarymo problemų, savo paslaugas Jums siūlo pasaulinis tinklas ABLOY.

Techniniai sprendimai ABLOY produkcijos suteikia aukščiausia saugumo ir patikimumo laipsnį visose aplinkos sąlygose. Ekspluatacijos patogumas ir produkcijos estetiškumas taip pat yra svarbus mums.MOTTURA SPYNOS
Mes esame pasaulinio "MOTTURA" klubo nariai ir turime autorizuotą patentą Nr. 3008.


Spynos durims su viena spyna


MOTTURA 40711 - tai itališka 6 plokštelių, 1 krypties, 2 kartus rakinama seifinė spyna, skirta medinėms, šarvuotoms, metalinėms durims. Tai pagrindinė spyna montuojama su rankena. Ši spyna gali būti įmontuota viena duryse arba kartu su kita papildoma spyna ar naktiniu užraktu-suktuku.
Garantija 30 mėn.MOTTURA 40741 - tai itališka 6 plokščių, 3 krypčių, 4 kartus rakinama seifinė spyna, skirta šarvuotoms, metalinėms durims, seifams bei kitų metalinių konstrukcijų užrakinimui. Tai pagrindinė spyna montuojama su rankena. Ši spyna gali būti įmontuota viena duryse arba kartu su kita papildoma spyna ar naktiniu užraktu-suktuku.
Garantija 30 mėn.


SPYNOS SU MAGNETINE KORTELE

Solitaire 850L

LearnLok spyna nereikalauja papildomų įrenginių ir dirba savarankiškai su kortelėmis. Jeigu Jums reikalinga įvesti naują vartotoją, paprasčiausiai Jūs perbraukiate Learn kortele per skaitytuvą. Po to perbraukiate vartotojo kortele (gali būti banko kortelė) ir vartotoją panaikinančia kortele. Spyna pasiruošusi piimti naują vartotoją. Originalu ir paprasta!

Jeigu pasikeitė Jūsų reikalavimai ir Jums reikalinga sudėtingesnė sistema, tai LearnLok lengvai papildoma iki pilno komplekto. Papildymas atliekamas neišimant spynos, o tik nusiperkant papildomą programinį paketą.

Tai paprasčiausias sprendimas Jums

Spyna

Kiekviena Solitaire 850L spyna gali įsiminti iki 200 vartotojų naudojant LearnLok technologiją ir atitinka ANSI/BHMA 1 laipsnio standartus visoms klimatinėms sąlygoms.

Maitinama su 4 standartiniais A4 šarminiais elementais.

Visos spynos turi išėjimo mechanizmą ir kortelių skaitytuvą.

Pradžios paketas

Viskas kas jums reikalinga yra viename kataloge. Pradžios paketas susideda iš trumpo ir aiškaus aprašymo, funkcinių kortelių, vartotojų bei vartotojus panaikinančių kortelių.

Start-up kortelė

Ji įveda specialų kodą pradžios paketui, kuris užtikrina, kad tik tai Jūs galėsite manipuliuoti savo spynomis ir niekas daugiau.

Learn kortelė

Atveria kelią spynos programavimui. Jos pagalba galite sukurti paprastą arba karališką sistemą savo esantiems ar naujai priimtiems darbuotojams.

User kortelė

Jos pagalba atidarysite spyną. Jūs galite įvesti egzistuojančias kredito bei banko korteles.


Yra trys vartojimo lygiai

1. Paprastam vartotojui
2. Aukštesnio lygio vartotojui (atidaro spyną kai iš vidinės pusės kažkas yra užsirakinęs)
3. Aukščiausio lygio papildomai įgalina užprogramuoti spyną atidarydamas be kortelių.

User Cancel kortelė

Panaikina vartotojo kortelź kai ji yra pamesta arba darbuotojas atleistas iš darbo. Užtenka tik kartą perbraukti ir pamesta kortelė nebegalioja.

Master Level Cancel kortelė

Panaikina visas aukštesnio ir aukščiausio lygio korteles.

Lockout kortelė

Laikinai apriboja įėjimą visų lygių vartotojams.
Emergency kortelė

Atrakina spyną visais atvejais, nors ir iš vidaus spyna užrakinta.

Passage kortelė

Panaikina kortelių veikimą. Spyna atsidaro be kortelių (pvz. įėjimo durims darbo valandomis)

Audit kortelė

Leidžia gauti informaciją paskutiniems 1000 atidarymų pasijungus prie kompiuterio su specialia programine įranga, kuri įgalina jus kontroliuoti įėjimus.

Techninės charakteristikos

  • tinka durims kurių storis nuo 33 iki 66 mm


  • maitinimas nuo 4 A4 standartinių šarminių elementų,
    iki 100 000 atidarymų,
    su elementų nusilpimo pranešimu


  • Pritaikyta visoms oro sąlygoms nuo -33 iki 66°C atspari dulkėms, lietui ir druskoms


Išpildymas

Chromas - 626
Žalvaris - 606

SILCA - UNICAN INC.
Unican Electronics Division


BODA

ABLOY-428
Padidinto saugumo spyna. Išskirtinis šios spynos ypatumas yra 8 kodinės plokštelės kurios suteikia apie 100000 skirtingų rakto kompinacijų. Raktas gali būti ištrauktas tik tai kai jis yra pilnai laisvoje velkės pozicijoje arba kai velkės drūtgalis yra spynos korpuse. Velkės dydis yra 20 mm.Boda spynos schema


::IĮ "RAKTINĖ" - Vilnius, B.Radvilaitės g. 7, tel.: 212 65 65, e_mail: info@raktine.lt::Dizainas padarytas UAB"Prantel"::